TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych

Konkurs COWI Polska

Data: 16.05.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Serdeczenie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową, której tematyka może obejmować projektowanie tuneli, konstrukcje żelbetowe lub modelowanie parametryczne.

TOP DYPLOM 23/24

projektowanie tuneli | konstrukcje żelbetowe | modelowanie parametryczne

COWI Polska razem z Politechniką Wrocławską ma przyjemność realizować konkurs na najlepszą pracę dyplomową dla studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego.

Naszym celem jest zaproszenie studentów do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie konstrukcji podziemnych oraz modelowania parametrycznego, nawiązania kontaktów zawodowych oraz wspierania przepływu wiedzy inżynierskiej między praktykami a młodymi inżynierami wchodzącymi na rynek pracy.

Tematy prac dyplomowych objętych konkursem znajdują się w Załączniku nr 1.

Termin złożenia pracy do komisji konkursowej - 31.07.2024

Nargoda dla najlepszej pracy - 6 000 zł

We are COWI Jesteśmy jednymi z wiodących konsultantów w zakresie kompleksowego projektowania infrastruktury ze szczególnym uwzględnieniem mostów, tuneli i konstrukcji morskich.

Wspólnie z naszymi klientami dostarczamy rozwiązania infrastrukturalne na wszystkich poziomach skali i złożoności. Aby zoptymalizować procesy i wyniki, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie projektowe w zakresie modelowania informacji o budynku i wizualizacji, takie jak rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona.

Z Naszej Katedry zostały zaproponowane 4 tematy prac dyplomowych:

• Praca magisterska:
    • Modelowanie futurystycznych budynków mieszkalnych z
      wykorzystaniem projektowania parametrycznego - promotor: Dr inż. Paweł Niewiadomski,
    • Studium na temat projektowania budynków użyteczności publicznej z wykorzystaniem projektowania parametrycznego - promotor: Dr hab. inż. Łukasz Sadowski, prof. uczelni.

• Praca inżynierksa:
    • Projekt przedszkola we Wrocławiu z wykorzystaniem projektowania parametrycznego - promotor: Dr inż. Jacek Szymanowski,
    • Projekt dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego z wykorzystaniem projektowania parametrycznego - promotor: Dr inż. Sławomir Czarnecki.

Info: WBLiW.

TOP THESIS 23/24
tunnel design | RC structures | parametric modeling

COWI Poland, together with the Wrocław University of Technology, has the pleasure of organizing a competition for the best diploma thesis for students of the Faculty of Civil Engineering.

We aim to invite students to deepen their knowledge in the field of underground structures and parametric modeling, establish professional contacts and support knowledge sharing between practitioners and young engineers.

The subjects for the thesis under the competition are included in Appendix 1.

The submission deadline - 31.07.2024

Design award - 6 000 zł

We are among the leading consultants within complex infrastructure design with particular strongholds within bridges, tunnels and marine structures.

Together with our customers, we deliver infrastructure solutions at all levels of scale and complexity. To optimize the processes and results, we utilize state-of-the-art design technologies within Building Information Modeling and visualization like Virtual Reality and Augmented Reality.

Pliki do pobrania

konkurs_cowi_polska_na_najlepsza_prace_dyplomowa_-_regulamin.pdf [ .pdf 623.48 KB ]

16-05-2023

konkurs_cowi_polska_na_najlepsza_prace_dyplomowa_-_zalacznik_nr_1.pdf [ .pdf 181.34 KB ]