TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych

Szkolenie z Iluminacji Świetlnych z Programem FloodLum!

Data: 04.01.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szkolenie z Iluminacji Świetlnych z Programem FloodLum! Szkolenie zostało przeprowadzone przez wybitnego eksperta w dziedzinie, Profesora Rafała Krupińskiego, z Politechniki Warszawskiej.

To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane dzięki inicjatywie dr Marty Rusnak oraz współpracy z laboratorium LETs GO Politechniki Wrocławskiej. Szkolenie skupiało się na praktycznym wykorzystaniu programu FloodLum, przykładając szczególną uwagę do projektu iluminacji świetlnej Białego Domu.

Uczestnictwo w szkoleniu umożliwiło zdobycie cennych umiejętności praktycznych w zakresie oświetlenia architektonicznego, jak również poszerzenie wiedzy o najnowszych technologiach świetlnych. Było to także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i inspirujących dyskusji z ekspertami w tej dziedzinie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, a w szczególności Profesorowi Rafałowi Krupińskiemu oraz dr Marcie Rusnak za ich wkład i przekazanie cennej wiedzy.